Як захистити улюбленця у літню спеку?

Звісно, літо — час для насолоди та радощів. І звісно, хочеться проводити більше активного часу з улюбленцем. Та саме спека може стати вам на заваді та негативно вплинути на здоров’я, як песика, так і котика. Що треба знати та робити, аби захистити чотирилапого влітку, розкажемо далі:

Вбережи від перегріву та надмірної вологості

При високих літніх температурах вологість повітря підвищується, а циркуляція погіршується. Це також впливає на стан пухнастого, викликає задишку та слабкість.

Якщо улюбленець знаходиться вдома протягом дня — слідкуй за кондиціонуванням приміщення: зроби легкий протяг, відкривши вікна на провітрювання або ввімкни кондиціонер. 

Якщо довго перебуває на вулиці — продумай закуток у тіні, що не зникає протягом дня та зроби більше вентиляції у вуличній будці. У цих умовах і котику, і песику буде комфортно.

Прохолодна вода must have влітку

Протягом дня обов’язково перевіряй чи є вода у мисці улюбленця, та періодично змінюй перегріту воду на прохолодну, або періодично додавай по 1 кубику льоду. Адже коли настає спека, котики вилизують себе більше звичного, а собаки активніше дихають, висовуючи язик. І саме для відновлення вологи язика їм обом потрібна свіжа водичка.

І завжди май з собою воду для улюбленця під час літніх прогулянок.


Залишити чотирилапого самого в машині? Будь ласка, NEVER!
Теплове виснаження — ось що чекає його влітку у закритій машині. Металеве авто дуже сильно нагрівається на сонці та довго утримує температуру у 37-40 градусів всередині салону. Отже, не слід залишати чотирилапого навіть на декілька хвилин, адже хто зна, можливо ти затримаєшся у справах надовше.

І навіть якщо перед зупинкою в авто був увімкнений кондиціонер чи відчинені вікна, а потім ти плануєш залишити улюбленця у припаркованій машині — ти все одно наражаєш його на небезпеку.
Краще бери його з собою, чи просто залишай вдома ;)

Понизь інтенсивність фізичної активності

Енергозберігаючий режим — те, що потрібно твоєму меншому літом. Усю його активність типу прогулянок та ігор розподіляй на ранній або пізній час дня. Тоді температура повітря не зашкалює, а сонце не жарить вас обох. 

Ігри у воді чи з водою можуть бути класною альтернативою розваг. Але ж якщо надворі супер-спекотно — краще дай своєму любчику почілити десь у тіні.

Гарячий асфальт — котячий та песячий ворог

Тротуари, дороги, пісок, усі ці поверхні нагріваються на сонці наче сковорідка. Ще й довго утримують жар після заходу сонця. Чутливі подушечки лап вихованця можуть легко обпалитись при контакті з такою гарячою поверхнею. 

Тому, або ж обирайте для прогулянки галявини за травою та у постійній тіні дерев. Або ж захистіть лапи за допомогою спеціального воску для лап чи взувайте захисні черевички (з другими складніше, адже такі чобітки чотирилапий може швидко втратити).

Слідкуй за цими головними літніми правилами та будь певен, і ти і твій пухнастий будете у повному захваті від спільного summer time!

Більше Tips